Fotografia ślubna, o co pytać ?

Fotografia ślubna - gorzkogorzko.com

Ile robimy zdjęć podczas ślubu?

To najczęstsze pytanie, ile robimy zdjęć podczas ślubu? Podejście ilościowe nie jest najlepszym w fotografii ślubnej. Współczesne aparaty fotograficzne potrafią wykonywać nawet 15 zdjęć na sekundę. Dużo istotniejsza jest jakość zdjęć odpowiedni moment, kadr i światło na zdjęciu. Nie pracujemy w oparciu o żadne limity, z naszego doświadczenia wynika że zazwyczaj robimy około 1000 zdjęć. Do Państwa trafia od 250 do 500 zdjęć już po obróbce w formie cyfrowej. Kluczowa jest ilość zdjęć w albumie, to tam trafiają najlepsze fotografię i to on jest najlepszą pamiątką.

Kiedy jest najlepszy czas na plener ślubny?

Plener ślubny może być w dzień Waszego ślubu lub np. tydzień później. Uważamy, że jest to indywidualna sprawa, każde rozwiązania ma swoje zalety i wady. W dniu ślubu najlepszym czasem na zrobienie zdjęć jest czas zaraz po ceremonii kościelnej. Zaletą późniejszego terminu jest nieograniczony czas na zdjęcia i wybór dowolnej lokacji.

Kto wybiera miejsce pleneru?

Mamy wiele własnych propozycji miejsc na wykonanie sesji w plenerze. Zazwyczaj w zależności od charakteru zdjęć dzielimy je na miejskie, parkowe i pałacowe. Wszystko zależy od Państwa upodobań. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Co się dzieje, gdy w dniu pleneru „nie ma pogody”?

Ustalony wcześniej termin zawsze potwierdzamy telefonicznie i w przypadku złej pogody przekładamy sesję fotografii ślubnej wybierając nowy dogodny termin.

Ile kosztuje dojazd ?

Dojazd do 50 km od Warszawy jest gratis, jeżeli natomiast fotografujemy dalej niż 60 km to 1 zł za km w obie strony. Przy sesjach powyżej 150 km od Warszawy Zlecający­ zapewnia zakwaterowanie lub pokrywa jego koszty.

Czy pobierają Państwo zaliczkę ?

Tak w wysokości minimum 10% od kwoty końcowej.

Czy dostajemy również zdjęcia w wersji cyfrowej?

Tak, wszystkie zdjęcia po tak zwanej pierwszej selekcji (skasowane zdjęcia z zamkniętymi oczyma itp.) i obróbce komputerowej dostajecie Państwo na płycie DVD.

Po jakim czasie otrzymamy zdjęcia?

Albumy fotograficzne i fotografie ślubne na płycie DVD są gotowe najpóźniej po trzech tygodniach od zakończenia zdjęć.

 

Zobacz nasze portfolio – fotografia ślubna

Potrzebujesz więcej informacji?  Umów się na spotkanie!

GorzkoGorzko.com portfolio
fotograf Warszawa 2015
Wedding photography Warsaw